Microsoft Outlook’ta Bir E-postayı Ek Olarak Yollama

Microsoft Outlook'ta Bir E-postayı Ek Olarak Nasıl Yollanır?

Birkaç e-postayı tek tek iletmek veya hepsini aynı anda ek olarak gönderebilirsiniz. Bunu  Microsoft Outlook ile yapabilirsiniz. E-postaları ek olarak nasıl yönlendireceğiniz aşağıda resimli şekilde anlatacağım.

Başlamadan önce, bu özelliğin iPhone, iPad veya Android için Outlook mobil uygulamasında veya mobil tarayıcılarda kullanılamadığını unutmayın.

Outlook’u Kullanarak Bir E-postayı Ek Olarak Yollama

Microsoft Outlook‘un Windows ve Mac için yerel masaüstü uygulamasını kullanarak yeni bir e-postaya (veya yanıtladığınız bir e-postaya) bir e-posta ekleyebilirsiniz.

Bunu yapmak için, “Outlook” u başlatın ve ardından e-posta listesinde tıklayarak ek olarak iletmek istediğiniz e-postayı seçin ve açın.

Açtığınız e-postanın sağ üst tarafında (3 Nokta) şeklindeki bölüme tıklayın

Açılan Menüden “Ek Olarak İlet” seçeneğini seçin.

Görüldüğü gibi yollamak istediğimiz e-posta ek olarak yeni e-postaya eklendi artık e-postayı ek olarak alıcıya yollayabilirsiniz.

Outlook’u Kullanarak Birden Fazla E-postayı Ek Olarak Yollama

Birden fazla e-postayı ek olarak yollamak istiyorsanız, yollamak istediğiniz tüm e-postaları seçin ve Sağ tıklayın, ardından “İlet” seçeneğiniz seçin.

Görüldüğü üzere seçtiğimiz tüm e-postalar ek olarak eklendi, alıcıya artık yollayabilirsiniz.

Outlook’u Kullanarak Yanıtlanan E-postaya Farklı E-postaları Ek Olarak Yollama

Alternatif olarak, bir e- postayı yanıtlamak istiyorsanız, yanıtlamak istediğiniz e -posta listesinden e-postayı tıklayın ve ardından “Yanıtla” düğmesini tıklayın.

Ardından, eklemek istediğiniz e-postayı listeden yanıt e-postasının gövdesine sürükleyip bırakabilirsiniz.

veya

Ekle Menüsünden “Outlook Öğesi” seçeneğini seçerek eklemek istediğiniz e-postaları seçebilirsiniz.

Hepsi bu kadar umarım bu yazım size “Microsoft Outlook’ta Bir E-postayı Ek Olarak Nasıl Yollanır?” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın