Outlook ‘ta ilgisiz e-posta iletilerini kapatma

Outlook'ta ilgisiz e-posta iletilerini kapatma

Outlook kullanırken, alakasız, istenmeyen, reklam maillerimi alıyorsunuz? size gelen mail ile alakanız olmayan ama gönderiler arasında sizin de olduğunuz mail serileri almışızdır. Umursamayacağınız bir konuşma için uyarıların gelmesine neden olan alakasız e-posta bombardımanından bıktınız mı? Peki bundan sadece iki hareket ile kurtulacağınızı söylesem! gelin hep birlikte bakalım.

Gelen kutunuzda istemediğiniz mesaj seçerek başlayalım. “Giriş” menüsünde “Yoksay” düğmesini tıklayın.

Ayrıca iletiyi sağ tıklatıp içerik menüsünden “Yoksay” ı seçebilirsiniz. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, Outlook size bir onay penceresi gösterir.

İleti dizisindeki seçtiğiniz e-postayı Silinmiş Öğeler klasörüne taşımak için “Konuşmayı Yoksay” ı tıklayın. İleti dizisindeki gelecekteki tüm iletiler,(Seçtiğiniz iletinin devam eden e-postaları) yeni ileti uyarılarını tetiklemeden doğrudan Silinmiş Öğeler klasörüne aktarılacaktır.

Artık sizi ilgilendirmeyen ve gereksiz mailleri siz görmeden çöp kutusuna taşıyacaktır.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?