Outlook Gönderenden İletiler Bul Eklentisi

Outlook Gönderenden İletiler Bul Eklentisi

Çalışanların en çok kullandığı uygulama şüphesiz Microsoft Outlook uygulamasıdır. Outlook uygulamasına küçük dokunuşlar ile çalışma düzenimizi daha rahat ve kolay hale getirebiliriz, bugün sizlere bahsedeceğim konu “Gönderenden iletiler bul” bu küçük dokunuş ile artık saatlerce mail aramaya son verebilirsiniz, şimdi nasıl yapıldığına geçelim.

Microsoft Outlook uygulamasının üst sol köşesinde bulunan “Hızlı Erişim Araç Çubuğu” ok tuşuan basarak menümüzü açıyoruz ve “Diğer Komutlar…”  a tıklıyoruz.

Açılan “Hızlı Erişim Araç Çubuğu” bölümünde “Tüm komutlar” ı seçiyoruz

Tüm Komutlar” ı seçtikten sonra listeden “Gönderenden İlteliler Bul” u şeçip orta bölümde yer alan “Ekle” tuşuna tıklıyoruz.

Ekle” dedikten sonra sağ tarafa yerleşiyor “Tamam” diyerek işlemi tamamlıyoruz.

Aracımız “Hızlı erişim çubuğu“na yerleşiyor, şimdi tek yapmamız gereken seçtiğimiz kişiden gelen tüm mailleri bize getirmesi.

Gelen Kutusu“nda bulmak istediğim e-postayı seçiyorum ve “Gönderenden iletiler bul” öğesine tıkladığımda o kişiden gelen tüm mailleri bize getirmiş oluyor,

Hepsi bu kadar umarım bu yazım sizeOutlook Gönderenden İletiler Bul Eklentisi” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.

Bir Cevap Yazın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?