Exchange Dağıtım Gruplarındaki kullanıcılara Farklı Gönder izni Nasıl Verilir?

Exchange Dağıtım Gruplarındaki kullanıcılara Farklı Gönder izni Nasıl Verilir?

Bazen kuruluşunuz da, kullanıcılarınız Dağıtım Gruplarının üyelerine e-posta göndermeyi isteyebilir Exchange Dağıtım Gruplarındaki kullanıcılara Farklı Gönder izni vererek bu izinleri sağlayabilir ve kullanıcılara yetki verebilirsiniz.

Exchange Yönetim Merkezi

Bunu ECP veya Exchange Yönetim Merkezi’ni kullanarak yapmak için, Alıcılar >Gruplar tıklayın, kullanıcılara Farklı Gönder izni vermek istediğiniz Grubu seçin .

Grup Temsilcilisi ne tıklayın Farklı Gönder listesinde Artı (+) düğmesini tıklatın ve kullanıcıları seçerek ekleyin ve Kaydet’i tıklayın

hepsi bu kadar, artık eklediğiniz kullanıcılar, mailleri kendi Outlook uygulamasından grubun kendisi atıyormuş gibi mail yollayabilecekler.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?