Exchange Dağıtım Gruplarındaki kullanıcılara Farklı Gönder izni Nasıl Verilir?

Exchange Dağıtım Gruplarındaki kullanıcılara Farklı Gönder izni Nasıl Verilir?

Bazen kuruluşunuz da, kullanıcılarınız Dağıtım Gruplarının üyelerine e-posta göndermeyi isteyebilir Exchange Dağıtım Gruplarındaki kullanıcılara Farklı Gönder izni vererek bu izinleri sağlayabilir ve kullanıcılara yetki verebilirsiniz.

Exchange Yönetim Merkezi

Bunu ECP veya Exchange Yönetim Merkezi’ni kullanarak yapmak için, Alıcılar >Gruplar tıklayın, kullanıcılara Farklı Gönder izni vermek istediğiniz Grubu seçin .

Grup Temsilcilisi ne tıklayın Farklı Gönder listesinde Artı (+) düğmesini tıklatın ve kullanıcıları seçerek ekleyin ve Kaydet’i tıklayın

hepsi bu kadar, artık eklediğiniz kullanıcılar, mailleri kendi Outlook uygulamasından grubun kendisi atıyormuş gibi mail yollayabilecekler.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

cembarut.com.tr Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatıp bizlere destek olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock