Outlook Gönderilen Mail Geri Çekme Alma

Hepimiz yoğun iş temposunda ve koşturmaca hayatımızda yanlışlıklar yaparız, teknoloji çağında en büyük yapılan yanlışlıklar başında yanlış atılan mailler geliyor, bazen milyarlık ihale, bazen üst yönetime atılan yanlış mailler yüzünden karmaşalar yaşanıyor, bunun önlemini almak ve sorunu çözmek oldukça basit, yapmanız gereken yanlış yolladığınız maili geri çekmek veya almak, Outlook 2010, Outlook 2013 ve Outlook 2016 da maili geri alma yöntemleri aynı.

  • ileti menüsünden Eylemler > Bu iletiyi geri çek tıklıyoruz.

  • Açılan pencerede Bu iletinin okunmamış kopyasını sil işaretliyoruz “Her alıcı için geri çekmenin başarılı veya başarısız olduğunda bildir” onay kutusunu işaretleyip Tamam diyoruz ve maili geri çekmesi için bekliyoruz hepsi bu kadar.

Not: Maillerin geri çekilmesi için gönderdiğiniz kişinin veya kişilerin mail okumaması gerekmektedir, mail okunduysa geri çekemezsiniz, Mail geri çekme eylemini sisteminizin destekliyor olması şart tabi sistemin destekleyip desteklemediğini I.T. yöneticinizden öğrenebilirsiniz. 

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

3 thoughts on “Outlook Gönderilen Mail Geri Çekme Alma”

  1. Geri bildirim: Microsoft Outlook'ta Bir E-postayı Ek Olarak Yollama |

  2. Geri bildirim: gönderilen maili geri alma

  3. Geri bildirim: Gönderilen Maili Geri Alma account login information

Yorumlar kapalı.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?