Instagram da Gönderileri Reklamsız ve Sıralı Olarak Nasıl Görebilirsiniz?

Instagram basit bir fotoğraf paylaşım ve sosyal ağ olarak başladı. Önerilen hesaplar, tanıtılan gönderiler ve reklamlar, arkadaşlarınızı görmek için kaydolduğunuz kişi ve hesapların önüne geçti.

Varsayılan olarak Instagram Akışı, görmek istediğinizi düşündüğü gönderileri size göstermek için bir algoritma kullanır. En azından olayı bu Gerçekte, mümkün olduğu kadar uzun süre uygulamada kalmanız için tasarlanmıştır .

Uygulamayı açmak ve arkadaşlarınızın son birkaç gönderisini gördükten sonra hızlıca çıkma duşunceini yok ediyorç Dolayısıyla Instagram, bir sürü şey gösterir ve arkadaşlarınızın gönderileri görebilmeniz zorlaşır.

Neyse ki, nereye bakacağınızı biliyorsanız, yalnızca takip ettiğiniz kişileri ve hesapları kronolojik bir sırayla görüntülemenin bir yolu var.

Instagram aslında size aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı yayın sunar. Varsayılan algoritmik yayın, “Takip edilen” yayın ve “Favoriler” yayın vardır. “Takip ediliyor” beslemesi size yalnızca takip ettiğiniz kişileri ve hesapları reklamsız olarak kronolojik sırayla gösterir.

Görmek için iPhone veya Android için Instagram uygulamasını açın ve ana sayfa sekmesinde sol üst köşedeki Instagram logosuna dokunun. Orada karsınıza 2 secenek gelecek “Takip edilen” ve “Favoriler” 

Hepsi bu kadar! Sadece takip ettiğiniz hesapları göreceksiniz. “Favoriler” beslemesi aynı şekilde çalışır, ancak yalnızca favorilere eklediğiniz hesaplardır.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın