Instagram Son Görüntülenen Reklamlar Nasıl Bulunur?

Instagram Son Görüntülenen Reklamlar Nasıl Bulunur?

Instagram Hikayelerinde atladığınız bir reklamı daha sonra bakmak istediğiniz zamanlar vardır, ancak daha sonra şirket veya ürünün adını hatırlayamazsınız. Neyse ki Instagram, Hikayelerden tıkladığınız tüm reklamların ve yayınınızın geçmişini tutar.

Son görüntülenen tüm reklamları Instagram‘da doğrudan mobil uygulamada görebilirsiniz. Adımlar, seçtiğiniz platforma (iPhone veya Android) bağlı olarak biraz farklıdır. Ancak yolları aynıdır.

Instagram’da Son Görüntülenen Reklamları Bulun

Son tıklanan tüm sponsorlu gönderileri ve Hikayeleri Ayarlar bölümünde bulacaksınız . Başlamak için Cep Telefonunuzdan Instagram uygulamasını açın .

Instagram profilinizi ziyaret etmek için sağ alt köşedeki avatar simgenize dokunun.

Sağ üst köşede bulunan üç çizgili menü düğmesine dokunun.

Burada “Ayarlar” seçeneğini seçin.

Açılan Menüden “Reklamlar” bölümüne gidin.

Reklam Hareketleri” listesine dokunun.

Artık etkileşimde bulunduğunuz tüm sponsorlu içeriğin bir listesini göreceksiniz. En üstte, yakın zamanda tıkladığınız Instagram Hikayelerini göreceksiniz.

Tüm Instagram gönderi reklamlarını görmek için aşağıya kaydırabilirsiniz. Burada, açmak için bir reklama dokunabilirsiniz.

Hepsi bu kadar 🙂

Umarım bu yazım size “Instagram Son Görüntülenen Reklamlar Nasıl Bulunur?” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın