Instagram Silinmiş Gönderiler veya Hikayeler Nasıl Geri Yüklenir

Instagram Silinmiş Gönderiler veya Hikayeler Nasıl Geri Yüklenir?

Instagram‘da bir çöp kutusu olduğunu biliyor muydunuz?. Yanlışlıkla kaldırdığınız bir hikaye veya değiştirdiğiniz bir resim olsun, silinmiş IGTV videolarını, hikayelerini, gönderilerini geri almak için silinmiş klasörünü kullanabilirsiniz. Instagram yayınlarınızı nasıl geri yükleyeceğiniz aşağıda anlatıyorum.

İlk önce iPhone veya Android cihazınızda Instagram uygulamasını açın . Ardından, profil sayfanızı ziyaret etmek için sağ alt köşede bulunan ekran resmi simgesine dokunun.

Sağ üst köşedeki üç çizgili düğmeyi seçin ve aşağıdaki seçenekler listesinden “Ayarlar” ı seçin.

Hesap” menüsüne gidin.

Listenin en altında bulunan “Yakınlarda Silinenler” seçeneğini seçin.

Burada, son 30 gün içinde sildiğiniz tüm yayınları,  hikayeleri ve IGTV videolarını bulacaksınız.

Yakınlarda Silinenler” bölümünde, “Arşiv” inizde değilse hikayeler 24 saat kalacaktır. Resimler ve diğer her türlü silinmiş gönderiler, 30 gün sonra otomatik olarak çöp kutusu klasöründen silinecektir.

Bunları geri yükleyebilir veya hesabınızdan kalıcı olarak silebilirsiniz. Bunu yapmak için, geri yüklemek veya sonsuza kadar 🙂 silmek istediğiniz içeriğe dokunun.

Sağ üst köşede bulunan üç noktalıDaha Fazla” düğmesini seçin.

Silinen içeriği geri yüklemek veya tamamen silmek arasında seçim yapabilirsiniz. Biz geri yükleme yapacağımızdan “Geri Yükle” diyerek devam ediyoruz.

Geri Yükle” ye tekrar dokunun. Resmin orijinal tarihine göre sıralanacak ve akışlarda en son yüklenen resim olarak görünmeyecektir.

Hepsi bu kadar 

Umarım bu yazım size “Instagram Silinmiş Gönderiler veya Hikayeler Nasıl Geri Yüklenir?” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın