PowerPoint Slaydı Bir Word Belgesine Nasıl Kopyalanır?

PowerPoint Slaydı Bir Word Belgesine Nasıl Kopyalanır?

Microsoft Office paketinin iyi yanı, tüm programların birlikte oldukça iyi çalışmasıdır. Bir örnek, Microsoft PowerPoint slaytlarını bir Microsoft Word belgesine kopyalama becerisidir. Nasıl yapıldığını aşağıda anlatacağım.

Bir Microsoft PowerPoint slaydını bir Microsoft Word belgesine kopyalamak sadece bir tık kadar kolaydır.

İlk olarak, kopyalamak istediğiniz slaydı içeren PowerPoint sunumunu açın . Oradan, önizleme küçük resmine sağ tıklayın ve kopyala deyin.

Şimdi, slaytı kopyalamak istediğiniz Word belgesini açın . “Giriş” sekmesinin “Pano” grubunda, “Yapıştır” ın altındaki aşağı oku tıklayın ve “Özel Yapıştır” diyoruz

Özel Yapıştır” penceresi görünecektir. PowerPoint slaydını panonuza kopyaladıysanız, “Türü” altındaki kutuda “Microsoft PowerPoint Slaydı Nesne” seçeneğini görürsünüz. Seçeneği seçmek için tıklayın. Ardından, slaytı yerleştirmek için “Yapıştır” seçeneği seçili olmasına dikkat edin ve  “Tamam” deyin.

Microsoft PowerPoint slaydı artık Microsoft Word belgenize yapıştırdınız.

Umarım bu yazım size “PowerPoint Slaydı Bir Word Belgesine Nasıl Kopyalanır?” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın