Google Yeni Açık Kaynak Web Sitesini Başlattı

 

Google açık kaynaklı yazılımları ne kadar sevdiğini gösteren Açık kaynak Web Sitesini projesini hayata geçirdi.

Google ayrıca, açık kaynak “nasıl” yaptığı konusunda dahili belgelerini de yayımladı. Google, yakın gelecekte web sitesine daha fazla proje eklemeye söz verdi.

Google nin sloganı “Açık kaynak kodlarına teşvik ederek dünyaya daha iyi teknoloji getirin.” “Bringing better technology to the world by promoting open source.”

Bu yeni uygulamsı ayrıca, Google’da açık kaynak nasıl çalıştığını gösteren Google’ın dahili belgelerinin yayınlanmasını da beraberinde getiriyor.

Google açık kaynak web sitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz linkten ulaşabilirsiniz.

Google’ın açık kaynak kodu nasıl yaptığına dair dökümanlara özel bir bölüm ayıran Google Open Source’ta projelerin nasıl oluşturulduğu, kullanıldığı anlatan farklı yöntemler yer alıyor.

 

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.

Bir Cevap Yazın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?