Microsoft Windows ve Office ISO İndirme Aracı

Bu araç, orijinal Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 disk görüntülerini (ISO) doğrudan Microsoft sunucularından ve Mac için Office 2007, Office 2010, Office 2013, Office 2016 ve Office 2011’i indirebileceğiniz kolay ve rahat bir yol sağlar.

Kullanımı oldukça basit lafı fazla uzatmadan kullanımına geçelim.

indirmek istediğiniz Windows sürümünü işaretleyin, Sürüm seçin bölümünde istediğiniz sürümü seçerek deva ediyoruz.

Sürümü seçtikten sonra Onayla diyerek diğer kısma geçiyoruz.

Onayla düğmesinden sonra alt kısımda yeni bir seçim bölmesi açılacak, burada indirmek istediğiniz işletim sistemi dilini seçiyoruz.

Ben dil tercihimi Türkçe olarak seçtim Onayla diyerek devam ediyoruz.

Onayla dedikte sonra yeni bir sayfa açılacak burada işletim sisteminizin BIT seçimini yapacaksınız (Tavsiyem 64bit indirmeniz) örnek verecek olursak 32 bir işletim sistemi 3.99 GB ram üstünü görmez isterse Bilgisayarınız 8 GB ram olsun siz 3.99 GB ram ile çalışırsınız ancak 64 BIT de böyle bir sınırlama bulunmuyor.

64-bit indir tuşuna tıkladığımızda ISO dosyamızı indirmek için Kaydet diyoruz, daha sonrasında CD ye imaj olarak yazabilir veya Winrar ile iso dosyası içindeki dosyaları dışarı alabilirsiniz.

Microsoft Windows ve Office ISO İndirme Aracı

Kısa Bilgi:

Windows’un 32 bit ve 64 bit sürümleri arasındaki fark nedir ?
32 bit ve 64 bit terimleri, bir bilgisayarın işlemcisinin (CPU da denir) bilgileri işleme biçimini gösterir. Windows’un 64 bit sürümü, 32 bit’lik bir sistemden çok daha etkili şekilde büyük miktarlarda rastgele erişim belleği (RAM) işler.

 

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

4 thoughts on “Microsoft Windows ve Office ISO İndirme Aracı”

    1. Sayın Erkan,

      hemen yazının alt kısmında Microsoft “Windows ve Office ISO İndirme Aracı” şeklinde link var ona tıklarsanız program sayfasına gidip indire bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın