Firefox ‘ta Kayıtlı Şifreler Nasıl Görüntülenir?

Firefox 'ta Kayıtlı Şifreler Nasıl Görüntülenir?

Bazen, farklı bir cihaz veya tarayıcıdaki bir siteye giriş yapmanız gerekir, ancak şifreyi unuttunuz. Daha önce Firefox ‘un şifreyi saklamasına izin verdiyseniz, Windows 10, Mac ve Linux’ta kolayca alabilirsiniz.

Önce Mozilla Firefox‘u açın ve herhangi bir pencerenin sağ üst köşesindeki “hamburger” düğmesini (üç yatay çizgi) tıklayın. Açılan menüde “Hesaplar ve Parolalar” ı tıklayın.

Bir “Hesaplar ve Parolalar” sekmesi görünecektir. Kenar çubuğunda, hesap bilgilerinin saklandığı sitelerin bir listesini göreceksiniz. Daha ayrıntılı olarak görüntülemek istediğiniz hesabı tıklayın.

Tıkladıktan sonra, pencerenin sağ yarısında bu hesapla ilgili ayrıntıları göreceksiniz. Bu bilgiler web sitesi adresini, kullanıcı adını ve güvenlik nedeniyle gizlenmiş bir şifreyi içerir. Şifreyi göstermek için yanındaki “göz” simgesini tıklayın.

Bundan sonra şifre görünecektir.

Bu yazım size “Firefox ‘ta Kayıtlı Şifreler Nasıl Görüntülenir?” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın