Outlook İmzanıza Microsoft Teams Bağlantısı Nasıl Eklenir?

Outlook İmzanıza Microsoft Teams Sohbet Bağlantısı Nasıl Eklenir

E-posta imzanıza Twitter, LinkedIn ve şirket bilgisi ekleyebilirsiniz, ancak bu seçeneklerin hiçbiri alıcının sizinle anında sohbet etmesine izin vermez. Neyse ki, doğrudan bir Microsoft Teams sohbet bağlantısı ekleyebilirsiniz, böylece insanlar tek bir tıklamayla size mesaj gönderebilir.

Şirket dışından kişiler ile sohbet edebiliyorsanız bu bağlantı çalışacaktır, eğer konuşamıyorsanız bu bağlantı çalışmayacaktor.

Uzatmadan hemen başlayalım 🙂

Bağlantı oluşturmak son derecede basit. Aşağıdaki URL’yi alın ve <kullanıcı> yerine Teams‘de kullandığınız e-posta adresini yazın:

Dolayısıyla, e-posta adresiniz “[email protected]” ise, bağlantı şöyle olacaktır:

Artık tercih ettiğiniz Outlook uygulamanıza girebilir ve bağlantıyı e-posta imzanıza ekleyebilirsiniz.

Link vermek istediğiniz yazıyı seçip sağ tıklayın ve Köprü seçeneğini seçin

Adres yazan kısma, oluşturduğunuz Teams linkini yazıp tamam demeniz yeterlidir.

Hepsi bu kadar. İster bunu dahili olarak kullanmayı tercih edin, ister Microsoft Teams‘inizi harici konuklara paylaşmaya karar verin, insanlar artık size özel mesaj yollamak için bağlantıyı tıklayabilir.

Umarım bu yazım size “Outlook İmzanıza Microsoft Teams Sohbet Bağlantısı Nasıl Eklenir” için hızlı bir bakış sağlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmaktan çekinmeyin

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın