FaceTime’da Büyük Hata Hemen Devre Dışı Bırak

Siz cevaplamadan önce herkes sizi FaceTime’dan arayabilir ve sesleri duyabilir veya telefonunuzdan video görebilir. Bu hata sosyal medyada yayılıyor ve tek korunma yöntemi FaceTime’ı devre dışı bırakmak

Tüm yapmanız gereken bir FaceTime görüşmesi başlatmak. Arama yapılırken ekranın altından yukarı kaydırın, “Kişi Ekle” ye dokunun ve kendi telefon numaranızı ekleyin. Böylelikle gurup FaceTime çağrısı başlar ve henüz cevap vermemiş olsalar bile diğer kişiyi de dahil eder. Yanıtlamış gibi görünüyorlar, ancak arama karşı tarafta hala kilit ekranında çalıyor olacak.

Yapabileceğiniz tek şey, insanların sizi izlemesini önlemek için FaceTime’ı devre dışı bırakmaktır. Telefonunuzda bir FaceTime isteği görürseniz, biri sizi dinliyor olabilir.

https://twitter.com/BmManski/status/1089967572307640325

Apple bu soruna aciliyetle yaklaşmadığından, şimdilik FaceTime’ı devre dışı bırakmanızı öneririm.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.

Bir Cevap Yazın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?