BitPort Nedir ? Nasıl Kullanılır ? inceleme

Bitport sizin yerinize Torrent leri indiren bir site, Bilgisayarınıza Torrent indirme aracı kurmak zorunda değilsiniz sağdan soldan bulduğunuz Torrent dosyasını siteye koyuyorsunuz o siizn yerinize indirip bulut depolama alanınıza yüklüyor.

Bitport u kullanmak oldukça basit üye olduktan sonra 1 GB depolama alanı sağlıyor ( Ücretsiz olan) Ücretli olan alanları aşağıda bulabilirsiniz, Siteye Torrent dosyasını eklediğinizde veya linki koyduğunuzda Torrent indirilmeye başlanıyor ve kişisel bulut hesabınıza yüklenmeye başlıyor. Yükleme işlemi bitince dosyayınızı bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz veya İnternet üzerinden kullanmayı tercih edebiliyorsunuz. filmleri ve müzik dosyalarınız İnternet üzerinden seyrede biliyor veya dinleye biliyorsunuz.

Bitport Torrent Linkini ekleme sayfası

Bitport Torrent dosyasını ekleme sayfası

Torrent dosyalarınız veri merkezinde bulunan bir sunucu tarafından indiriliyor ve çok hızlı bir şekilde indirme işlemi gerçekleşiyor. Sadece birkaç seed’e sahip olan dosyalar bile 10MB/s hızına ulaşabiliyorlar. Daha popüler torrent’lerde ise indirme işlemi neredeyse anlık gerçekleşebiliyor. Örneğin başka bir Bitport kullanıcısı daha önce aynı dosyayı indirdiyse, dosya, online deponuzda anında beliriyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bitport Depolama Alanı Ücretleri

1 GB Alan = Ücretsiz

30 GB Alan = 5 Dolar (Aylık)

100 GB Alan = 10 Dolar (Aylık)

250 GB Alan = 15 Dolar (Aylık)

İndirilen Torrentleri Apple TV, Roku, Chromecast ve iOS (VLC ile), Android (VLC, MX Player aracılığıyla) cihazlarından da izleye bilirsiniz.

Kişisel Yorumum: kullanmaya başlayalı henüz 4 ay oldu ancak şunu belirtmeliyim ki Torrent işlirimi çoğu yükünü üzerimden aldı, bilgisayarı açık bırakmak zorunda değilsiniz, İnternet kotanız bitmez, isterseniz indirip kullanın, isterseniz online olarak işlem yapın, Ücretli kullanılır mı derseniz, eğer Torrenti çok kullanıyorsanız sonuna kadar değecektir.

BitPort
Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

1 thoughts on “BitPort Nedir ? Nasıl Kullanılır ? inceleme”

Bir Cevap Yazın