Uzun Twitter Konularını Okumayı ve Paylaşmayı Kolaylaştırma

Uzun Twitter Konularını Okumayı ve Paylaşmayı Kolaylaştırma

Twitter’da çok fazla zaman harcarsanız , uzun bir Twitter dizisine rastlamak zorunda kalırsınız. Twitter’da okumak yerine, kolay okuma için bir web sayfası oluşturmak için Thread Reader‘ı kullanabilirsiniz. 

Web sitesi, Twitter botuyla birleştiğinde, uzun Twitter konularını açmanıza yardımcı olur ve bunun için benzersiz bir web sayfası oluşturur. Web sayfasındaki Twitter dizisini kolaylıkla okuyabilir ve bu URL’yi Twitter kullanmayan bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

İşe başlamak ve cevaplamak istediğiniz ileti dizisindeki son tweet’i bularak başlayın. Burada “@threadreaderapp” etiketini yazın ve “unroll” yazın.

Twitter’da ilgiyle takip ettiğim Çağrı Mert Bakırcı nın bir yazı dizisi vardı denemeyi onunla yapalım.

Yazı dizisinin en sonuncusuna geldim ve “@threadreaderapp unroll” yazdım.

Hemen yazdığım yorumun altına bildirim geldi ve 28 Tweet lek yazı dizisine link verdi, kırmızıyla işaretlediğim yere tıklayarak yazı dizisini tek bir yaz olarak okuyabileceğiz.

28 paylaşımlı Tweet tek sayfada makale şeklinde karşımıza çıkıyor, üstelik bu yazyı PDF olarak kaydetme imkanıda sunuyor.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

2 thoughts on “Uzun Twitter Konularını Okumayı ve Paylaşmayı Kolaylaştırma”

  1. kaankadirkilicc

    Yazı için çok teşekkürler. PDF olarak kaydetmek ya da tam verim almak için ödeme yapmamız gerekiyor. ThreadReader’ın ücretsiz alternatifi var mıdır acaba?

Bir Cevap Yazın