TeraCopy 3.0 Sonunda Çıktı Yeni Özellikleri Neler

Yıllardır kullandığım ve çok işime yarayan TeraCopy sonunda yeni güncellemeyle TeraCopy 3.0 ı duyurdu, sizlerinde çok işine yarayacağını düşündüğüm bu uygulamayı sizlere kısaca anlatacağım.

TeraCopy dosya taşıma ve kopyalama programıdır, şimdi diyebilirsiniz zaten bu işlemi Windows yapıyor, 3. part bir yazılıma ne ihtiyaç var, evet aynı işlemi Windows’un kendisi de yapıyor ancak bir farkla TeraCopy 3 kat daha hızlı şekilde yapıyor.

Örnek verecek olursak, 1.4 GB lık bir dosyayı Harici Hard Diske kopyaladım, TeraCopy 46 Saniyede kopyalarken, Windows 1.40 Dakikada kopyaladı işte aradaki bu fark bize TeraCopy’yi kullanmamız için bile yeterli büyük dosyalarda bu fark daha da buyuyor.

 

TeraCopy yi yükledikten sonra kopyalama menüsüne yerleşiyor ve ister kopyalama işlemini TeraCopy ile istersenizde Windows un kendisiyle yapılabiliyor.

Kopyalama işlem yaparken isterseniz durdurabilir isterseniz pencereyi büyüterek hangi dosyaların kopyalanmasını istediğinizi belirleye biliyorsunuz. 

TeraCopy 3.0 Özellikleri
  • Dosya ismi uzunluğu nedeni ile kopyalama hatası vermez
  • Bozuk ve hatalı dosyalar nedeni ile kopyalama işlemini  durdurmaz işlem bitince tekrar dener ve size rapor verir.
  • Kopyalama işlemini duraklatıp devam edebilirsiniz.
  • Çoklu kopyalama işleminde sıraya alma özelliği
  • Geçmiş kopyalama işlemlerini görme özelliği (Unutkanlığa Son 🙂 )

 TeraCopy 3.0 Buradan indirin

 

Desteklediği işletim sistemleri:

Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?