Microsoft Siber Güvenlik Web Semineri’ne davetlisiniz

Kurumsal verinin ve müşteri bilgilerinin güvenliği hiç bu kadar önemli olmamıştı. Siber güvenlik tehditleri için, Microsoft Güvenlik Çözümleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi, canlı web yayınımızda Microsoft Orta Doğu ve Afrika Modern Veri Merkezi Direktörü Mehmet Üner’den dinleyin.

Kayıt olmak için tıklayın

Uyumluluk

Standartlarla uyumluluğumuzu sürekli olarak geliştiriyoruz. Ayrıca ISO/IEC 27018 içeren denetimleri birleştiren ilk büyük bulut platformu sağlayıcısı olmak gibi ayrıcalıklara da sahibiz.

Verileri tutma

Kurumsal servislerimizi kullanan müşterilerimize, verilerini tutmak istedikleri coğrafi konumla ilgili seçenekler sunarken bu konumu seçerken denetimin müşterilerimizde olmasını garanti ederiz.

Bulut servislerinde geniş seçenek yelpazesi

Microsoft’un bulut seçenekleri sektör veya iş gereksinimlerinden bağımsız olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere şekillendirilmiştir. Bunlar belirli bir bölgede veya ülkede yer alan hiper ölçekli bulut altyapısından, hizmet sağlayıcı iş ortaklarımızın barındırdığı ve yönettiği ortamlara kadar değişiklik gösterir.

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.

Bir Cevap Yazın