2. İTÜ İSG Günleri | 22 – 23 Mart 2017

22-23 Mart 2017 tarihlerinde Gör, Farket , Önlem Al, Güvende Kal sloganıyla İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde “2.İTÜ İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri” gerçekleşecektir. 2 gün boyunca konusunda uzman hukukçular, akademisyenler, hekimler, psikologlar, yerel yönetim temsilcileri, özel sektör İSG yöneticileri, sahne ve setlerden sürpriz konuklar ile beraber yaklaşık 30’a yakın konuşmacı ile ulusal çapta iş sağlığı ve güvenliği alanında fark yaratacak bir etkinlik gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. 24 Mart tarihinde sahadaki İSG uygulamaları görmek için teknik gezi gerçekleştireceğiz.

 

Üniversite-özel sektör-devlet işbirliği açısından zengin bilgi alışverişi fırsatı yaratacak etkinliğimiz ücretsiz ve 2 gün boyunca katılım gösteren kişilere sertifika verilecektir. İSG günlerinde olduğu gibi, bu yılda etkinliğimizde sunulan makaleleri içeren bir akademik kitapçık basımı gerçekleştirilecektir. Konuşmacı programımız yakında açıklanacaktır. Konuşmacı ve sponsor olmak veya stant açmak isterseniz 0212 285 75 10 – 0534 895 49 36 telefon numaralarından [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

kayıt linki: http://www.isgb.itu.edu.tr/akademik-faaliyetler/2-itu-isg-gunleri

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT

Bir Cevap Yazın