Microsoft Office 2019 Duyuruldu

Microsoft toplu lisans müşterileri için Office 2019’un kullanılabilirliğini, önümüzdeki haftalarda son kullanıcıya dağıtılacağını duyurdu .

Office 2019 nedir?

Office 2019 Office’in bağımsız, kalıcı lisans sürümüdür. Office’in abonelik tabanlı Office 365’in oyuna girmesinden önceki günlerde olduğu gibi. Bir defaya mahsus bir satın alma işlemi yaparsınız ve istediğiniz kadar kullanmaya devam edersiniz. Office 2019’daki yeni geliştirmeler , son üç yılda Office 365‘a eklenen özellik listesinin bir alt kümesidir . Office 2019 bir kerelik bir sürümdür ve gelecekteki özellik güncellemelerini almayacaktır. Son kullanıcı sürümü olan Office Ev ve İş 2019 şuan için henüz mevcut değil.

Microsoft satış fiyatını açıkladı 249 $ olarak belirlendi.

 

Meslek hayatım boyunca edindiğim bilgileri elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım, bunun yanında güncel gelişmeler, Online eğitimler ve Pratik bilgileri vermeye devam edeceğim.
Cem BARUT
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Bir reklam engelleyici kullanıyor gibisin

Reklamlar bizi ayakta tutar, sizlerin sorunlarını çözmek için hazırlanmış tamamı ücretsiz web sitesinin ayakta kalabilmesi için lütfen web sitesini beyaz listeye ekleyerek bizi destekleyin..

Desteğiniz için teşekkür ederiz....

Kapatmak istemiyorsanız, Kapat diyerek gene sayfamıza devam edebilirsiniz.

AdBlock Belirli Web sitesi için Nasıl Kapatılır?